Zobacz ofertę Białego Lotosa

Masaż to obecnie interesująca forma relaksu. Masaż sam w sobie ma również wielkie znaczenie w terapiach i lecznicze. Dlatego tak istotne jest żeby na spokojnie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest sporo wartych uwagi gabinetów jednak szczególną uwagą należy obdarować gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:

Dodatkowo gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to dowolny rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako metoda leczenia był znany już od wieków. Powstał wraz z innymi technikami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z zalet tej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równo rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Trzeba zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka normalne nazywana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest bardzo dużo różnorakich metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.