Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To też całe mnóstwo perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.